I přestože můžete disponovat ve vašich kancelářích a pracovnách prostornými rohovými pracovními stoly hned s několika zásuvkami, ani ty vám bohužel mnohdy nemusí stačit pro uložení potřebných dokumentů a jiných kancelářských potřeb. Proto vám na našem e-shopu nabízíme i pestrou kategorii kancelářských kontejnerů na kolečkách, které, i když se to zrovna na první pohled nemusí zdát, uvnitř obsahují dokonce i několik pevných a masivních dřevěných polic. Tyto mobilní pojízdné kontejnery dokonale doplňují pracovní stoly a díky své mobilitě vám tak nabízí snadné skladování, díky čemuž bude vaše kancelář vždy úhledná a perfektně uklizená. Rozšiřte si svůj pracovní prostor s těmito menšími skříňkami, které vám pomohou i změnit samotný pracovní prostor.

Zobrazeno 3 z 3 Produktů

Které pojízdné kontejnery si zvolit?

Všechny námi nabízené kancelářské pojízdné skříňky jsou navrženy ve velmi jednoduchém, ale zároveň elegantním stylu, kdy vám budou perfektně ladit k ostatnímu kancelářskému nábytku, jako jsou pracovní stoly nebo židle. Díky svým vysoce kvalitním materiálům, jako je dřevo v dekoru dubu, buku nebo třešně či dokonce samotný kov nebo sklo, a také navíc skvělé odolnosti vám nenabízejí nic jiného než jen to nejlepší, co vaše kancelář zrovna potřebuje. Ať už si tedy zvolíte jakýkoliv jejich vzhled, barvu nebo variantu, zaručujeme vám, že s těmito kancelářskými kontejnery budete rozhodně spokojeni. Pracovní nábytek hned nemusí vypadat nudně a neatraktivně. Nabízíme vám širokou škálu, ve které naleznete přesně ty kousky, které se budou perfektně hodit k vašemu vybavení a interiéru.

Pracovní stoly jsou obvykle docela staromódní, ale teď mohou konečně zazářit díky naší pestré nabídce pracovních kontejnerů si vaše místa budete moci důkladně rozšířit o další úložný prostor. Vyberte si mobilní pojízdné skříňky v takové velikosti, která je pro vás tím pravým nábytkem a dejte své pracovně zcela nový, moderní a nadčasový vzhled!

Na první pohled se kancelářské kontejnery na kolečkách mohou zdát docela obvyklým řešením pro domácí kanceláře, ale právě díky nim jsou tak speciální a praktické. Jsou navrženy tak, aby se vešly i do těch nejstísněnějších míst, například pod pracovní stoly nebo za dveře. Výběrem těchto praktických pomocníků můžete odhalit jejich nejlepší vlastnosti, kterými jsou právě úložné prostory v podobě zásuvek, skříněk nebo polic.