Studentský pokoj je ve skutečnosti pracovnou s moderním designem a dostatkem prostoru pro všechny potřeby studentů. Nábytek do pokojů studentů má jiný vzhled. Vaše děti se v tomto věku cítí dospělí a nábytek je v tom musí jenom utvrdit. Doby barevného nábytku pro děti už jsou dávno pryč. Jejich potřeby se dají v rychlosti shrnout do následujících činností - uklidit pokoj, studovat a spát.

Zobrazeno 32 z 54 Produktů

Jak elegantně vybavit studentský pokoj?

To je jasně ukazuje na hlavní položky pokojů pro teenagery. Hlavní je kvalitní postel, aby se na své výkony pořádně vyspali. Neméně důležité jsou počítačové stoly, na kterých budou pracovat s počítače, číst knihy, případně hrát hry. Knihy poté mohou uložit do domácí knihovny, nebo na poličku. Notebook mohou uložit buďto do šuplíků, nebo do prostorné komody. Pro úklid se bude hodit jakýkoliv úložný prostor v pokoji.

Mezi hlavní doplňky studentského pokoje patří lampy k pracovním stolům a obrazy pro studenty, které pomohou k zútulnění pokoje. U výzdoby pokoje zvažte využití elegantních tapet, a pro pokoje pro dva a více studentů v jednom pokoji ještě přidat designové paravany, které pomohou vizuálně oddělit pokoj na dvě místnosti.