Televizní stolky se používají k odkládání fotografií v rámečcích, fotoalb, suvenýrů z cest a pochopitelně k položení televize. Mnoho lidí již nevidí televizní stolky jako základní prvek v obývacím pokoji a mnoho z nich je zcela odstranilo z obýváků. Je to škoda, právě díky těmto stolkům na TV vypadají interiéry harmoničtěji a zároveň mohou menší televizory vypadat větší, protože budou umístěny dále ode zdi.

Zobrazeno 32 z 880 Produktů

Jsme v moderní době, kdy televize jsou levnější než monitory, a tak je už máme takřka v každém pokoji. A proto mohou TV stoly a stolky být skvělým řešením pro televizory umístěné v obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni. Nabízíme širokou škálu závěsných televizních stolků, které mají oproti klasickým volně stojícím TV stolkům jednu velkou výhodu - skutečnost, že pod nimi snadno odstraníte prach a špínu.

Který materiál TV stolku je nejpraktičtější

K výrobě televizních stolů se používá celá řada materiálů. Nejpopulárnější jsou TV stolky ze dřeva, ty mají velkou výhodu v tom, že působí útulně a dají se jednoduše sladit s většinou nábytku obývacího pokoje. Dále se využívají kovové televizní stolky, které naopak využívají větší nosnost tohoto materiály. Proto bývají stolky užší a mohou být velmi propracované. V neposlední řadě to jsou televizní stolky se sklem, nebo TV stolky kombinace dřeva a oceli. Čemu dáváte přednost? Nabízíme vám širokou škálu z nich v různých stylech, aby každý člen vašeho domu mohl najít styl, který se mu líbí. Projděte si naše modely a vyberte si svůj oblíbený.