Myslíte si, že je téměř nemožné dostat do vašich malých koupelen a toalet nějaký ten praktický nábytek? Máme pro vás jedinečné řešení, které rozhodně uvítáte! Jim jsou právě závěsné úložné skříňky, které nejenom zkrášlí místnost, ale také vám poskytnou další úložný prostor. Tyto koupelnové lakované skříňky s několika nastavitelnými policemi a skleněnými dvířky obsahuje vše, co ve své koupelně právě potřebujete. Můžete do nich jednoduše uložit ručníky, kosmetiku i čistící prostředky nebo léky. Vybraný závěsný koupelnový nábytek obsahuje i LED pásky se světly, které teprve dokáží vytvořit tu pravou atmosféru. Dáte přednost širokým kovovým praktickým úchytkám nebo výsuvným dvířkám?

Zobrazeno 23 z 23 Produktů

Jsou horní skříňky vhodné do kterékoliv koupelny?

Právě závěsné horní koupelnové skříňky jsou jedním z těch nejoblíbenějších řešení v koupelnách jakýchkoliv velikostí. Vypadají dobře a zároveň jsou velmi praktické, jelikož vám umožní další volný prostor vedle vany nebo umyvadla doplnit podobnými kusy nábytku, kterými mohou být například dolní koupelnové skříňky. Ať už tedy vlastníte několik prostorných koupelen s toaletami ve vašem domě nebo máte pouze jednu menší panelákovou koupelnu, už nikdy se nebudete muset obávat volného úložného prostoru. Připravte nejenom sebe ale i své děti rychleji do práce a školy se skříňkami se zrcadly.

Mějte své oblíbené parfémy, krémy či jinou důležitou kosmetiku vždy při sobě na praktickém místě s našimi koupelnovými skříňkami ve vrchní nebo spodní variantě. Praktický, estetický, dekorativní, ano, to je náš závěsný horní nábytek. Přichází k vám v různých barvách, velikostech a designech. Vyberte si pro svou koupelnu ten nejlepší.

Rozhodněte se pro zavěšení horních skříněk do vašich koupelen. Tento praktický nábytek doplněný o lesklá zrcadla jistě ocení nejenom ženy, ale samozřejmě i muži, kteří se o sebe rádi starají. Vyberte si z řady závěsných skříněk, které vám nabízíme v klasickém masivním dřevěném provedení dubu, buku nebo třešně.