Dětský pokoj pro dítě musí být pokud možno útulný a pohodlný, aby dítě nebylo v noci rušeno nebo probuzeno světlem. Tento efekt pomůžou vytvořit dětské závěsy na oknech. Lampy a svítidla s motivy pomohou k zútulnění pokoje a hodí se i během her, nebo čtení pohádek. Měly by být v dětském pokoji umístěny výše, nejlépe na stěnu než na dětský stůl. Police vám pomohou udržet všechny hračky v určitém pořadí. Místnost pro děti by měla být fantazijní a dekorativní místo. Kromě nábytku pro děti je důležité trochu investovat do výzdoby této místnosti

Zobrazeno 15 z 1855 produktů
My Baby Lou KYBLÍK NA PLENY
Komoda Ghana 17

Komoda Ghana 17

1 871 Kč
My Baby Lou KOJENECKÝ REGÁL - šedá
My Baby Lou NOČNÍK - šedá
Dětský pokoj Navaro A
Xora PALANDA,

Xora PALANDA,

5 999 Kč
Skřín Bambi MO2

Skřín Bambi MO2

5 550 Kč

Jak vytvořit dítěti pokoj snů?

Všichni chceme mít pro své dítě pohodlný pokoj, kde by mohlo odpočívat, hrát si a učit se. My v oddělení pokojů jsme vytvořili dětské království pro děti jakéhokoliv věku. Při plánování interiéru dětského pokoje vezměte v úvahu všechny požadavky dětí. Na web jsme umístili množství hotových dětských pokojů, které vychází z potřeb dětí i rodičů. Proto můžete využít rovnou této nabídky, nebo si vytvořit dětský pokoj přesně podle sebe.

V dnešní době si mnoho rodičů volí skládací dětský nábytek. Ať už se jedná o skládací dětský stůl a židle nebo jednoduchou dětskou postýlku. Skládací nábytek pro děti může v místnosti ušetřit spoustu místa. Aby vaše dítě mělo útulné a pohodlné vybavení a odpovídající úložný prostor pro hračky, měli byste věnovat zvláštní pozornost kvalitě nábytku. Pro výrobu dětského nábytku je lepší kupovat přírodní materiály: odolné dřevo nebo kvalitní plast.