Naše policové knihovny mají velký využitelný úložný prostor. Knihovny se skládají z několika samostatných částí se zásuvkami, policemi a přihrádkami. Díky těmto prvkům je velmi snadné vytvořit v místnosti více úložného prostoru, aby do ní bylo možné umístit další příslušenství a dodat interiéru skutečný důraz. Přece jenom knihy v obýváku měly vždy své místo.

Zobrazeno 32 z 414 Produktů

Knihovny do obývacího pokoje jsou nutností každého moderního domu. Poskytují užitečné místo na knihy, časopisy, noviny a dokonce i elektronické přístroje. Jestli se vám zdá, že domácí knihovny jsou již přežitkem, tak uznejte sami, že kde jinde by měly být knížky uložené než vedle křesla, kde se nejlépe čte. Pro váš obývák nabízíme zajímavé nástěnné knihovny, které zabírají minimum místa, ale přesto disponují spoustou užitečných funkcí.

V jakém materiálu si domácí knihovnu vybrat?

Tradičně se využívají domácí knihovny ze dřeva, ale už se na trhu vyskytují i další možnosti v podobě buďto kovových knihoven, nebo prosklených a skleněných knihoven. Stále však jsou nejpraktičtější varianty dřevěných desek s dekorem. Těch máme v nabídce několik typů v obrovském množství variant. Nejpopulárnější jsou knihovny dub sonoma, ale samozřejmě najdete i varianty bílého dubu, kaštanové, nebo ořechové knihovny. Co se čistě barevných variant týče, tak nejprodávanější jsou černé a bílé knihovny, které si zachovávají výjimečnou eleganci.