Pokud hledáte nábytkové stěny obývacího pokoje, vyberte si z naší nabídky nejvhodnější řešení. V závislosti na velikosti vašeho bytu si můžete vybrat ideální obývací stěnu dle vašeho vkusu i barvy, kterou požadujete. Náš nábytek se hodí do každého interiéru. Nabízíme obývací stěny v různých barvách a dekorech. Pro ty z vás, kteří hledáte černou, nebo bílou obývací stěnu. Co se dekoru týče, tak nejprodávanější variantou jsou obývací stěny dub sonoma, dále to jsou stěny v dekoru kaštanu, ořechu a dalších.

Zobrazeno 32 z 703 Produktů

Jaké kousky nábytku obsahují obývací stěny

Co to vlastně obývací stěna je? Jedná se o jedinečný nábytkový set do obývacího pokoje. Zahrnuje zpravidla TV stolek, vitríny, nebo komody a police na knížky, nebo dekorací do obývacího pokoje. To vše je v jednotném stylu a barvách. Nejčastěji jde o celé obývací sestavy ze dřeva, existují však i prosklené obývací stěny, nebo s kovovými prvky.

Kterou obývací stěnu si teda mám vybrat?

Při výběru obývací stěny se kromě vkusu zaměřte hlavně na rozměr. Ten zde hraje opravdu velkou roli. Některé větší obývací sestavy mohou být příliš velké, nebo naopak můžete narazit na zbytečně malé obývací stěny. Důležité je taky najít obývací stěnu na velkou televizi, pokud nemáte standardní rozměr, nebo do budoucna plánujete větší model. Dále je důležité si určit, jestli chcete obývací stěnu s vitrínami, nebo raději s komodami. Stejně tak přemýšlejte i nad obývacími stěnami s policemi.