Čalouněné jídelní židle jsou opravdu univerzálním kuchyňským nábytek a jsou tak vhodné pro jídelnu a také další místnosti, kde budou tyto sedátka neustále používána. Poskytnou vám perfektní pohodlí vždy, kdy se do nich vy nebo vaši blízcí usadíte. Oproti klasickým dřevěným jídelním židlím přitahuje tento sedací nábytek zvláštní pozornost lidí, právě díky jejich stylu a eleganci. Perfektním vynálezem u většiny čalouněných jídelních židlí je také možnost jednoduché údržby díky koženkovému čalounění. Proto mohou tyto židle fungovat nejen jako doplňkový nábytek pro váš obývací pokoj, ale také jako opravdu funkční nábytek do vašich kuchyní nebo dokonce i kanceláří. Obohaťte svou domácnost i dalšími kousky, jako jsou barové stoličky nebo rohové lavice.

Zobrazeno 32 z 77 Produktů

Které čalouněné kuchyňské židle si mám vybrat?

Jelikož vám na našem e-shopu nabízíme široký výběr čalouněných židlí s těmi nejrůznějšími styly, věříme, že si zde najdete ty kuchyňská či jídelní sedátka, které se budou perfektně hodit do vašeho domova a splní všechny vaše očekávání. Nejenom pohodlná čalouněná opěradla, ale také masivní dřevěné nohy jsou tím, co dělá tyto židle nadčasovým a designovým kouskem. Vybírat si originální čalounění můžete z několika variant, jako jsou například ty kožené, které jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi, ale také látkové nebo vinylové. Kromě čalouněných sedátek naleznete na našem e-shopu i jejich polstrované nebo levné varianty.

Čalouněné jídelní židle nejsou určeny pouze pro použití v domácnostech, ale také pro kanceláře nebo dokonce i kavárny. V mnoha druzích nábytku je právě ten čalouněný díky své eleganci a pohodlí stále oblíbenějším řešením. Nabízíme vám obzvláště rozsáhlou nabídku židlí s různými druhy čalounění, velikostí, tvarů a barev.

Naše nabídka zahrnuje kromě čalouněných židlí i židle dřevěné, polstrované nebo plastové. Vyberte si ten svůj kvalitní jídelní set spolu s obdélníkovými nebo čtvercovými stoly z naší nabídky a sami uvidíte, že jejich nákupem rozhodně litovat nebudete.