Kdo říká, že dřevěné masivní židle patří pouze k nábytku ve starém stylu? Tento kuchyňský sedací nábytek bude v módě vždy, jelikož je jednoduše velmi praktický a krásný. V dnešním moderním světě je také důležité vlastnit kvalitní a pohodlné kuchyňské židle, u kterých máte možnost se v klidu nasnídat ale také u nich pracovat. Právě proto jsou klasické dřevěné jídelní židle perfektním řešením pro všechny tyto situace. Ať už máte svou domácnost vybavenou moderními nebo starožitnými kousky, s našimi masivními židlemi dotvoříte ve vaší kuchyni či jídelně nebo obývacím pokoji jedinečnou a poklidnou atmosféru. Nevybrali jste si žádný kousek nábytku z jejich klasických bukových nebo dubových variant? Nezoufejte, jelikož náš e-shopu vám nabízí i židle čalouněné, polstrované nebo ratanové.

Zobrazeno 32 z 52 Produktů

Z jakých materiálů jsou dřevěné jídelní židle vyrobeny?

Převážná většina všech námi nabízených dřevěných kuchyňských sedátek je vyrobena z masivního dřeva, nikoliv z vrstvené struktury. Velkou výhodou u těchto přírodních nebo mořených povrchů je především dlouhá životnost a snadná údržba. Vybírejte si jídelní židle ze dřeva v široké nabídce vzorů, které vyhovují vašemu vkusu a potřebám. Ať už hledáte jídelní židle vyrobené z dubu, buku nebo třešně, či dokonce masivní barové stoličky, u nás naleznete všechny tyto, a ještě o mnohem víc variant. Doplnit svá dřevěná sedátka můžete také o čalouněné nebo polstrované povrchy v motivu kůže či textilu. Dopřejte si s nimi dokonalou kvalitu a nadčasový vzhled, který vás rozhodně mile překvapí.

Vybírejte si do vašich jídelen nebo kuchyní pouze takové židle, které jsou vysoce kvalitní a pohodlné. Naše dřevěná sedátka vám zajistí životnost po několik desítek let. Užijte si dokonalé posezení na povrchu z masivního dřeva, který je zárukou kvalitu u jakéhokoliv nábytku, tedy u jídelních stolů, příborníků ale i rohových lavic.

I ty nejkrásnější kuchyňské stoly jsou bez masivních jídelních židlí téměř neúplné. Tradiční materiály, jako je ořech a dub, vám poskytnou dlouhou životnost a eleganci. Dřevěné židle jsou okouzlujícími doplňky do všech domácností. Ať už si vyberete bílý masivní nábytek nebo ten čalouněný, určitě nebudete litovat.